Medarbejder

Henrik Gammelgaard
Direktør og  Driftsleder
52170140
henrik@htj.dk

Thomas Nielsen
Aut. Kloakmester og Operatør
52170629
thomas@htj.dk

Anders Toft
Metode og operatør ansvarlig
52170391
anders@htj.dk

Bogholder
Kontor og faktura
52170297
kontor@htj.dk

Lone Gammelgaard
Indehaver
52170420
kontor@htj.dk

Line Nygaard
Kontor chef
52170297
Line@htj.dk

Bo Pedersen
Operatør
52170141
Bo@htj.dk

Jesper Miller
Operatør
52170142
Jesper@htj.dk

John Hansen
Bogholder
52170420
John@htj.dk

Hvad kan vi hjælpe med?

Få svar på eventuelle spørgsmål eller hør mere om hvad vi kan gøre for dig. Vi håber på at høre fra dig.

Kontakt os her

Døgnservice
Tlf. +45 52170420

Henrik Gammelgaard
Direktør og  Driftsleder
52170420
henrik@htj.dk

Thomas Nielsen
Aut. Kloakmester og Operatør
52170629
thomas@htj.dk

Anders Toft
Metode og operatør ansvarlig
52170391
anders@htj.dk

Bogholder
Kontor og faktura
52170297
kontor@htj.dk

Lone Gammelgaard
Indehaver
52170420
kontor@htj.dk

Line Nygaard
Kontor chef
52170297
Line@htj.dk

Bo Pedersen
Operatør
52170141
Bo@htj.dk

Lasse Bach Mogensen
Operatør
52170142
Lasse@htj.dk

Hvad kan vi hjælpe med?

Få svar på eventuelle spørgsmål eller hør mere om hvad vi kan gøre for dig. Vi håber på at høre fra dig.

Kontakt os her

Døgnservice
Tlf. +45 52170420